Аніме українською

Перевтілився в сьомого принца, тож я вдосконалюватиму свою магію, як захочу / Tensei shitara Dainana Ouji Datta node, Kimama ni Majutsu wo Kiwamemasu

Сюжет

Одного разу вельми скромний і талановитий ботанік стає жертвою моторошного заклинання, що направив на нього озлоблений дворянин. Цей дворянин володів неймовірною силою, і не гребував тим, щоб спрямовувати її на слабших супротивників. У підсумку ботанік помирає, а коли його душа опиняється на території божественних створінь, йому дається можливість загадати бажання, яке зможе реалізуватися в новому житті. Беручи до уваги, що за життя він мав слабкий рівень володіння магією, і просить, щоб дозволили досягти кращих результатів. Йому залишається лише чекати наступного втілення.

Досить скоро йому надається можливість прожити життя сьомим принцом Саломом Ллойдом, причому доведеться правити королівством, яке посідає на світовій арені серйозні позиції. Нове втілення позбавить його безлічі проблем, зокрема пошуку роботи і грошових коштів для життя. Тепер він зможе приділити максимальну кількість часу вивченню магії, перетворивши таку на сенс свого існування. Він усвідомлює повною мірою, що доведеться докласти багато зусиль, щоб стати тим, ким він мріяв. На ділі вінценосній особі доведеться займатися не тільки магією.

Серія 1
To top